Porto Historical Houses

Vytvořme spolu váš vlastní zájezd do Portugalska na míru

Vyplníte krátký dotazník,

ve kterém nám povíte o svých představách o dovolené,

spojíme se s vámi,

představíme vám návrh itineráře, který případně doladíme,

zarezervujete si dovolenou

předáme vám veškeré podklady, vouchery, kontakty a průvodce

a vyrazíte na cestu

bez starostí a s naší plnou podporou.

ZÁKLADNÍ FAKTA O DOVOLENÉ V PORTUGALSKU

Portugalsko

Surfování v Portugalsku, jak na to?

 

Ikdyž nemáte s tímto krásným sportem ještě žádnou zkušenost, není důvod si ho nevyzkoušet. Portugalské pobřeží je znalci označováno jako nejvhodnější v Evropě. Navíc je nesmírně univerzální a nabízí možnosti pro všechny bez ohledu na zkušenosti. 

My máme nejraději pobřeží kolem městečka Ericeira, které se pyšní titulem nejlepšího surfařského střediska v Evropě a druhého na světě. Působí zde řada škol se kerými máme osobní zkušenosti. Můžete se zúčastnit týdenního kempu a užít si dovolenou v mezinárodní společnosti dalších zájemců o zdolávání vln Atlantiku, chodit na soukromé lekce nebo se připojit ke skupinovým a po zbytek dne si dopřávat soukromí. 

Ať už je vaše představa jakákoliv, my vám sestavíme surfařskou dovolenou na míru podle vašeho přání.

Surfing v Portugalsku

 

Země na periferii Evropy, často opomíjená českými cestovními kancelářemi, nabízí úchvatné a divoké pobřeží, města se stylovou atmosférou a bohatou historií, výbornou gastronomii a přátelské obyvatele.

 

Pokud se v letních měsících chcete vyhnout přeplněným letoviskům podél pobřeží Středozemního moře a přesto nechcete opouštět Evropu, pak lze návštěvu Portugalska jednoznačně doporučit.

A pokud chcete během své dovolené zažít i něco nového, adrenalinového a zapomenout na všední starosti, pak Ericeira, městečko na pobřeží nedaleko Lisabonu a historické Sintry, nabízí ideální podmínky pro surfování a to jak úplným začátečníkům, tak profesionálům.