JSME CESTOVATELÉ A ODBORNÍCI V OBORU

Svou vášeň pro cestování vtělujeme do jedinečných zájezdů na míru

1/5

NEBYLI JSME VŠUDE,

ALE MÁME TO NA SEZNAMU

NÁŠ PŘÍBĚH
 

Založit si cestovku bylo mým snem od malička, když jsem doma shromažďoval barevné katalogy a rodinným příslušníkům vybíral zájezdy. Jak ubíhal čas a začal jsem objevovat nejprve Evropu a poté i širší svět, zjistil jsem, že to opravdové kouzlo cestování nespočívá v zakoupení hotového zájezdu. Není nad to ušít si cestu přímo na tělo, podle svých preferencí a vypravit se do zahraničí individuálně - to jsou pak ty pravé, autentické zážitky. To mi vnuklo myšlenku obnovit svůj dětský sen, ale v trochu obměněné podobě - založit cestovní kancelář, jejímž posláním bude tvořit skutečné individuální zájezdy ušité na míru. V zahraničí je tento obor stále rozšířenější. Pak už stačilo jen najít tu správnou partnerku a Travel Planner byl na světě :). Kromě nadšení, nám nechybí ani odborné vzdělání a pracovní zkušenosti od mezinárodních vztahů, diplomacie až po asistenční služby pro klienty v zahraničí.

 

NAŠE FILOSOFIE
 

100% individuální přístup ke každému klientovi pro nás není prázdná fráze, ale základní princip naší práce. Pomáháme všem cestovatelům, ať začínajícím nebo zkušeným, kteří svou dovolenou chtějí povýšit na neopakovatelný zážitek. Nejsme prodejci hotových turistických zájezdů, ale spolutvůrci vašich originálních cest. Zároveň od nás dostanete plnou podporu jak ve fázi plánování, tak během samotného zájezdu.

Cestování je nejen krásný koníček, ale i způsob jak obohatit sám sebe a rozšířit si své obzory.

Budu se těšit na naši spolupráci!

 

Omar Jamaein, zakladatel

NAŠE SLUŽBY VE TŘECH BODECH

Zájezdy na míru

Vytvoření zcela originálního zájezdu podle vašich představ. Bez omezení katalogy nebo předpřipravenými programy.

Výběr z destinací

Inspiraci vám přinášíme z našich vlastních cest. Vyberte si z nabídky krásných míst a nechte si zájezd přizpůsobit zcela podle vás.

Odborná konzultace

Poradíme se vším, co souvisí s cestováním. Očkování, pojištění, vybavení, bezpečnostní situace, víza, letenky, ubytování.. zeptejte se na cokoliv.

Sledujte nás také na sociálních sítích
  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

Naši klienti říkají...

Zdeněk s manželkou

Dobrý den pane Jamaeine,

dovolenou jsme si užili moc, všechno bylo v pořádku a úžasná spokojenost přesně podle představ, jen to strašně uteklo a vůbec jsme od tamtud nechtěli odjet. Personál byl výborný, ubytování supr bohatě stačilo a ostrov perfektní jak jsem chtěl. Děkuji i za luxus v Male. Prostě Vám moc a moc děkuji za nádherný splněných sen. Budu dělat vše abych se tam někam zas někdy vrátil. Ještě jednou mockrát děkuji a snad se na Vás budu moct ještě někdy obrátit.

Marína Bačkovská

Milý pane Omare! Muselo Vám stále zvonit v uších, neb jsem stále velebila všechny Vaše rady. Určitě Vás navštívím a také popíšu jak se vedlo, fotky mám. Všude byli přátelští lidé, ochotni pomoci a vyslyšet případnou prosbu. Všechno klaplo, Beduíni  jsou fantastická komunita a hostel PASHA - jako doma jsem se cítila. Skutečně to bylo ohromné štěstí, že jsem Vás poznala! Díky!!!

Minaříkovi & Serdarevičovi

Dobry vecer Omare,

 

Jsme vsichni naprosto nadseni z toho, jaky uzasna cesta to byla, a to i pro naseho vecne skeptickeho tatu. Myslim, ze mu Iran a vsichni ti mili lide dali po 30 letech podnikani novou duveru v lidstvo:)). Kazdopadne vam moc dekujeme za dokonalou pripravu, flexibilitu a za to, ze jste byl nase spojka dnem i noci. Pripravil jste nam zazitek, na ktery budem vzpominat do konce zivota!

Jana a Milan

Dobrý den Omare,
 
Zážitků máme strašně moc, žádné nepříjemnosti nás cestou nepotkali, ani není divu s tak parádně zpracovaným itinerářem.
Jordánci jsou skvělí lidé, všude bylo příjemně, změnili jsme názor na střední východ utvořený jen podle zpráv v médiích.
Trochu jsme se tohoto dobrodružství obávali, ale bylo to zbytečné. Informace, které jsme od Vás měli, byly téměř vyčerpávající a mnohokrát nám pomohly v různých situacích. Ze všeho nejvíc se nám líbilo s beduíny v poušti, já jsem si mohla odškrtnout se svého seznamu další splněné přání, tím byla koupačka v mrtvém moři, Milan byl nadšený ze splavení El Mujib, jízdě na velbloudech a potápění v rudém moři. Sama jsem si myslela, že to, co jsme viděla pod vodou v Playa Larga už nic nemůže překonat, ale rudé moře to přinejmenším vyrovnalo.
Mohli jsme ale možná dát na Vaše rady a udělat dovolenou trochu kratší, Jordánsko je opravdu malá země.
Jeruzalém i s výletem do Palestiny byl další zážitek a jsme moc rádi, že jsme si ho mohli užít. Pan Khalid byl úžasný, všude nás provedl i s povídáním (úplně perfektním), přivezli jsme od něj pro Vás malý dárek :) 
 
Moc děkujeme za přípravu i za podporu během cesty, je příjemné vědět, že člověk má kam zavolat.

Zdravím a už teď se těším na naši další spolupráci.
Jana

Irena a Petr

Ahoj Omare,

tak konečně po návratu domů,  je to už týden, se konečně dostáváme k tomu, abychom Ti poděkovali za skvělou organizaci naší cesty a a hlavně námětů, co je "potřeba" vidět a zažít a není tak profláknuté.

1) Všechno co bylo domluveno fungovalo. V Jordánsku až neuvěřitelně přesně. V Izraeli taky. Doporučení : Přesun z Jeruzaléma do Betléma:  raději nic nevyjednávat předem, řešit na místě podle místa příjezdu. Nikdy nevíš předem co si obě strany vzájemně vymyslí za naschvály. :)

2) Díky, že jsi mě přesvědčil na poušť a přenocování v poušti. Fakt velmi úžasný zážitek. Doporučuji každému.

3) Ostatní program naprosto vyvážený mezi památkami a přírodními krásami.

4) Tak už se těšíme na to, co spolu vymyslíme na příští rok.  JAR? Mexiko ?

Pavlína a Tonda Dvořákovi, Karlovy Vary

Dobrý den, Omare,
v srpnu jsme si užili dovolenou na motorce, převážně v Italských Dolomitech, kterou jste nám bezvadně připravil. Při plánování jste myslel na všechno, takže přesná navigace (i když nás občas poslala na krkolomné cestičky), ubytování bez výhrad, všude nás čekali příjemní lidé, nádherná příroda a přes počáteční nešvary počasí, kdy jsme Grossglockner projížděli ve 2,5 stupních, padaly kroupy a cestu prohrnoval sypač s hrablem, se i to umoudřilo a celý pobyt nás provázelo sluníčko. Vámi naplánovaná cesta byla skvělá, Vaše jednání je milé, vždy jste byl ochotný s námi doladit naše připomínky (a že jich manžel neměl málo ). Pokud si budeme chtít nechat plánovat další dovolenou, s důvěrou se na Vás rádi obrátíme. Moc Vám děkujeme za krásné zážitky "kolama dolů" a všem svým kamarádům budeme Vaše služby rádi doporučovat.

Kateřina Lachetová

Omare ještě jednou bych Vám ráda poděkovala za naplánovaní zážitkové dovolené v Chorvatsku, celá rodina byla se vším velmi spokojená.

Díky pečlivé přípravě a komunikaci s vámi i ze zahraničí bylo všechno super.  Při plánování další dovolené se rádi na vás znovu obrátíme;-)  

J. Vítězný

Dobrý den, včera jsme se vrátili z Lisabonu a chtěli jsme vám poděkovat. Byl to skvělý víkend, všechno bylo super. Ještě jednou díky!

Radek M.

Chtěl bych vám za všechno poděkovat, organizace perfektní, hotel krásný. Závod jsem si svým způsobem užil, doplatil jsem na neznalost trati která byla na in line neregulérní a stratoval jsem jako jediný. Na desátém km jsem to vzdal protože tam šlo o zdraví, ale v cíli jsem nazul tenisky a něco si uběhl, tak jsem si to užil taky. Pokud se tam za rok vrátím tak se určitě ozvu zase vám, odvedl jste perfekní práci!

Juráčková

Veľmi Vám ďakujem za všetko, čo ste mi poradili ohladom cesty do Izraele, napísali ste to krásne, zrozumiteľne a dopodrobna, ani neviete ako som Vám vďačná za všetky rady.

Blanka a Petr Markovičovi

Milý Omare, moc děkujeme za pečlivou přípravu a veškerou pomoc při plánování a realizaci naší cesty do oblasti Neapolského zálivu. Málokdy se klient setká s tak milým a vstřícným jednáním. Každá otázka z naší strany byla operativně zodpovězena a každá naše pochybnost stejně rychle a kvalitně prověřena, pronájem auta, letenky, hotely - vše kvalitně zajištěno. Pokud se ještě někdy rozhodneme cestovat na vlastní pěst, nedovedu si představit, že bychom se obrátili na někoho jiného. TravelPlanner je prostě jednička!

Rita

Dobrý den Omare, děkuji Vám za cenné rady ohledně plánování cesty do Izraele. Doporučuji všem cestovatelům, ochota, vstřícnost a renomované rady jsou samozřejmostí

MUDr. J. Matýs a syn

Děkujeme za pomoc při plánování trasy naší první dovolené na motorkách. Za týden jsme projeli rakouské i italské Alpy. Celou cestu jsme měli skvělé počasí, prý jako nadstandardní službu od Travelplanner :)

Jana

Díky Travel Planner jsme s manželem prožili 3 týdny na Kubě. Vybaveni skvěle zpracovaným itinerářem jsem projeli ostrov ze západu na východ, spali v casa particular(soukromé domy), procourali pláže, prolezli džunglí na El Yunque, koupali se v krasových jeskyních, tančili salsu v Casa De la Trova, viděli krokodýly, tisíce krabů, stovky ryb, zažili atmosféru noční Havany a taky poznali spoustu přátelských lidí.
To všechno ve vlastní režii, bez dohledu agenta z cestovní kanceláře :-). Byl to skvělý zážitek.

Pokud na dovolenou, tak jedině s Omarem! 
P.S. Není to fráze :-), díky, díky, díky

Please reload

Média

Hedvábná stezka: ROZHOVOR: Většina klientů hodně cestuje a domluví se, důvodů proč využít služeb poradce je totiž více

Add some more info about this item...

Omar Jamaein má své sny, vystudoval mezinárodní vztahy a dlouhé roky pracoval v „klasickém“ cestovní průmyslu, kde pomáhal turistům, když se dostali do potíží. Dnes jim pomáhat cestovat bez nich.

Omar kromě češtiny mluví anglicky, německy i italsky, domluví se také arabsky a tak před dvěma lety založil TravelPlanner.cz jako službu pro individuální cestovatele.

Add some more info about this item...

Omar Jamaein vždycky věděl, že chce mít cestovní kancelář. Už jako malý si nejraději hrál s barevnými katalogy a všem vybíral zájezdy... Dětský sen ho neopouštěl ani v dospělosti. Svá studia zaměřil na poznávání cizích zemí z pohledu mezinárodních vztahů a po škole zakotvil v oboru asistenčních služeb pro turisty v krizových situacích. 

Add some more info about this item...

Omar Jamaein vystudoval mezinárodní vztahy a dlouhé roky pracoval v asistenčních službách pro turisty a cestovatele, klienty pojišťoven, kteří se v zahraničí dostali do potíží. Před rokem a půl se po delších úvahách rozhodl založit TravelPlanner.cz jako službu pro individuální cestovatele

Add some info about this item

Dnešní doba se stává poměrně hektickou a uspěchanou. Spoustu lidí by chtělo cestovat hezky sólo a s klidem, ale často se stane, že jim nezbývá mnoho volného času naplánování cesty, studování jednotlivých míst či průzkum ubytování a dopravy v dané zemi. 

Add some info about this item

Také pořád posloucháte příběhy o super dobrodružných a levných dovolených v exotických zemích, ale stále se nemůžete odhodlat a někam vyrazit?

Please reload

Mgr. Omar Jamaein - Travel Planner

info@travelplanner.cz

+420 777 223 024

IČO: 87800861

Jsme řádným členem ACK ČR

© 2020 by Travel Planner. Proudly created with Wix.com