SESTAVME SPOLEČNĚ VÁŠ ZÁJEZD SNŮ

Bez omezení místem, časem nebo nabídkou katalogů

1/6

"CESTOVÁNÍ JE ŽIVOT" Hans Christian Andersen

CO ZNAMENÁ ZÁJEZD NA MÍRU?

 

Je to moderní, i když u nás ještě poněkud neobvyklý, trend v oboru cestovního ruchu. Tento typ cestování je ovšem v současnosti stále oblíbenější a v zahraničí je již plně rozšířenou alternativou ke katalogovému prodeji hotových zájezdů. Anglicky se označuje jako "tailor-made" podle krejčího, který také šije na míru. Když to funguje u obleků, proč ne u cestování? Výhody jsou jasné. Vaše dovolená je pouze vaše. Žádná její část není vybrána někým jiným, nemusíte dělat žádné kompromisy. Všechny prvky zájezdu jsou domluveny na základě vzájemné konzultace a odsouhlaseny vždy a jedině klientem. Nevybíráte tedy mezi balíčky, ale naopak spolu balíček sestavujeme k vaší plné spokojenosti. Jediné, co opravdu potřebujete, je představa o dovolené a rozpočtu. Zároveň vám zůstávají veškerá práva a ochrana účastníka zájezdu.

 

JAK TO DĚLÁME MY?

 

O trochu jinak než ostatní. Naší hlavní devizou - kromě 100% individuálního přístupu, který je základním předpokladem pro kvalitně zpracovaný zájezd na míru - je, že přistupujeme ke klientům jako k partnerům a ne jako k nakupujícím. To znamená, že vám neprodáváme celý předpřipravený zájezd, ale domlouváme, zprostředkováváme a nakupujeme jednotlivé služby tvořící váš zájezd tak, jako bychom to dělali sami pro sebe. Hledáme ty nejkvalitnější a zároveň nejvýhodnější poskytovatele letenek a ubytování, průvodce, autopůjčovny, místní transporty a cokoliv dalšího.

 

JAK KONKRÉTNĚ PROBÍHÁ SPOLUPRÁCE?

 

Nejdříve nám sdělíte svou představu o zájezdu a orientační rozpočet. Na základě toho vám poskytneme nezávaznou a bezplatnou konzultaci během níž představíme základní návrh podoby vaší cesty a informujeme vás o konečné ceně zájezdu. Dopředu tedy víte naprosto přesně, jakou částku si za naše služby budeme účtovat. Pokud se na spolupráci dohodneme, dojde k podpisu smlouvy a pak už se rovnou pustíme do vytváření vaší dovolené snů. Veškeré kroky a postupy budeme vzájemně konzultovat, o všem budete mít přehled. Poslední slovo je vždy na vás. Když je vše hotové a připravené na odjezd, dostanete od nás osobního tištěného průvodce vytvořeného exkluzivně pro vaši dovolenou a veškeré pokyny k zájezdu.

Ani tím ale naše práce nekončí, budeme vám dál plně k dispozici na jakékoliv dodatečné konzultace, i jako podpora během samotného zájezdu, a to bez dodatečných poplatků.

 

JAKÝ TYP DOVOLENÉ UMÍME NAPLÁNOVAT?

 

Netvrdíme, že jsme mistři světa, ale v cestování a plánování dovolených se vyznáme. Vaše dovolená může mít jakoukoliv podobu. Od náročných expedicí po pohodový relax na pláži. Od exotiky po Evropu. Od úzce specializovaného programu po klasické okruhy. Jediným omezením je vaše fantazie. Pokud by byl ale požadavek nereálný, narovinu vám to řekneme a navrhneme alternativu.

 

JAK ZAČÍT?

 

Nejjednodušší je vyplnit jednoduchý formulář na této stránce a my se vám v co nejkratší době ozveme a navrhneme způsob naší další vzájemné spolupráce. Nebo nás kontaktujte jakýmkoliv jiným způsobem, který preferujete. Můžeme se domluvit i na nezávazné osobní schůzce.

A KDO VÁM ZÁJEZD NA MÍRU ZAŘÍDÍ?

My - klikněte :)

Naše ceny

  • Zařizujeme opravdu individuální zájezdy na míru na základě vašich zadání, a proto u jednotlivých destinací nenajdete ceny dovolených. 

  • Vždy záleží na konkrétní dohodě, nárocích a rozpočtu klienta, kterému se snažíme maximálně přizpůsobit.

  • Kontaktujte nás s představou o dovolené a vždy vám vypočítáme celkovou a konečnou cenu zájezdu před objednáním jakýchkoliv služeb.

  • Odborné cestovní poradenství účtujeme částkou 890 Kč za hodinu s tím, že jednorázová konzultace (do půl hodiny práce na odborném zodpovězení) je zdarma.

Mgr. Omar Jamaein - Travel Planner

info@travelplanner.cz

+420 777 223 024

IČO: 87800861

Jsme řádným členem ACK ČR

© 2020 by Travel Planner. Proudly created with Wix.com