Náměstí svatého Petra - Řím

Náměstí svatého Petra - Řím

Dolomity

Dolomity

Pisa

Pisa

Peruggia

Peruggia

Orbetello

Orbetello

Monteriggioni

Monteriggioni

Livorno

Livorno

Florencie

Florencie

Bagni San Filippo

Bagni San Filippo

Dovolená v Itálii je naše doména!

Do Itálie se často a rádi vracíme. Díky tomu máme širokou síť prověřených a spolehlivých partnerů a můžeme pro vás zpracovat dovolenou na míru bez ohledu na preferovaném regionu nebo zaměření dovolené. Cestovní kanceláře si jako své destinace často vybírají notoricky známá místa plná turistů. Nic proti tomu, ale věřte, že s naší pomocí můžete objevovat i dosud utajená, ale neméně krásná zákoutí. Vyplňte nezávazne náš formulář a ušijeme pro vás italský zážitek na míru.

Zájezdy do Itálie

 

Málokterá země toho nabízí tolik k vidění jako právě Itálie. Na jejím území je 47 památek UNESCO, nejvíce na světě, a v jejích muzeích, palácích, chrámech a nalezištích se nacházejí tři pětiny uměleckých děl celého světa.

 

Můžete lyžovat na alpských svazích, koupat se na 7600 km dlouhém pobřeží, objevovat historické poklady doslova v každé vesnici, vystupovat na činné sopky, poznávat centra umění jako Řím, Florencii, Benátky, Neapol ... a v neposlední řadě si na každém rohu dopřávat nezaměnitelnou kuchyni, která se díky své kvalitě a jednoduchosti rozšířila do celého světa. Itálii milujeme a máme ji procestovanou od severu k jihu. S naplánováním neopakovatelné dovolené vám rádi pomůžeme.

Kurzy italštiny

S profesionálními lektory jazykové školy ITALŠTINA - Praha.

Všem, kdo si od Travel Planner nechají zpracovat dovolenou kdekoliv v Itálii, zajistíme jednu ukázkou výukovou hodinu zcela bezplatně. Není nic lepšího než mluvit s místními v jejich jazyce - cestování díky tomu dostane úplně nový rozměr!

Mgr. Omar Jamaein - Travel Planner

info@travelplanner.cz

+420 777 223 024

IČO: 87800861

Jsme řádným členem ACK ČR

© 2020 by Travel Planner. Proudly created with Wix.com