Summer travel across Europe - sunny land

Vytvořme spolu váš vlastní Eurovíkend na míru

Vyplníte krátký dotazník,

ve kterém nám povíte o svých představách o dovolené,

spojíme se s vámi,

představíme vám návrh itineráře, který případně doladíme,

zarezervujete si dovolenou

předáme vám veškeré podklady, vouchery, kontakty a průvodce

a vyrazíte na cestu

bez starostí a s naší plnou podporou.

ZÁKLADNÍ INFORMACE O EUROVÍKENDECH

Žádný kontinent nemá tolik krásných měst plných starobylé historie tak blízko sebe. Prakticky každá evropská metropole má co nabídnout a mnohé z nich jsou opravdové světové unikáty.

 

Jako Evropané máme to štěstí, že jsou prakticky všechny coby kamenem dohodil, a díky levným letenkám, ale i vlakovému a autobusovému spojení, si prodloužený víkend v některé z nich, může alespoň jednou za čas dopřát téměř každý. Stačí se podívat na mapu a vybírat - určitě nesáhnete vedle. Historie nám zanechala ojedinělé bohatství a evropská města dozrála časem v úžasná místa plná kultury, architektury a současné kosmopolitnosti. Vydejte se poznávat náš kontinent. My se postaráme o to, aby vaše cesty byly autentické a proběhly přesně podle vašich přání.

Víkendové zájezdy tvoříme jinak než většina cestovek. Města, která nabízíme, máme osobně procestovaná. Vyhledáme vám to nejlepší a nejvýhodnější ubytování v dobré dostupnosti všech hlavních atrakcí. Nastudujeme si recenze hotelů a postaráme se o zajištění nejlevnějších letenek. Zároveň vám připravíme osobního elektronického nebo tištěného průvodvce na míru s popisem všech zajímavostí, které lákají právě vás. Nebudete potřebovat živého průvodce, který by rušil vaše osobní chvíle. S námi nebudete ztraceni, ale ani vyrušováni. 

Jestliže chcete výlet někomu věnovat, vytvoříme pro vás dárkový voucher, který může být upraven podle vašich přání.

Osobně a do podrobna máme procestované následující metropole: Řím, Londýn, Paříž, Berlín, Vídeň, Istanbul, Amsterdam, Stockholm, Budapešť, Ženevu, Kodaň, Atény, Barcelonu, Kyjev, Lisabon, Rigu, Vilnius, Bělehrad a mnoho dalších měst v Itálii, Německu, Francii, Chorvatsku a dalších státech.

INSPIRATIVNÍ ZÁJEZDY NA PRODLOUŽENÝ VÍKEND

Přizpůsobíme vám je na míru

4 DNY

Již brzy

4 DNY

Již brzy

4 DNY

Již brzy

4 DNY

Již brzy

4 DNY

Již brzy

4 DNY

Již brzy

© 2021 by Travel Planner

  • Facebook
  • Instagram

+420 777 223 024