DOPORUČUJEME NAŠE OBLÍBENÉ DESTINACE

Nechte se inspirovat místy, která máme nejraději

Kambodža

Kambodža

Angkor Wat

Jordánsko

Jordánsko

Petra

Izrael

Izrael

Jeruzalém

Madagaskar

Madagaskar

Rýžová pole

Kuba

Kuba

Havana

Portugalsko

Portugalsko

Cabo da Roca

Chorvatsko

Chorvatsko

Jadran

Itálie

Itálie

Umbria

Ukrajina

Ukrajina

Černobyl

Eurovíkendy

Eurovíkendy

Řím

Itálie

Itálie

Dolomity

Procestujte s námi svět!

 

Cestování je naší vášní. Kdyby tomu tak nebylo, těžko bychom vám mohli nabízet kvalitně sestavené zájezdy do různých koutů planety.

Když se někam vydáme, hledáme spolehlivé místní partnery, kteří se postarají o to, aby vaše dovolená stála za to. Do mnoha destinací se také pravidelně vracíme.

Vyberte si na této stránce podle kontinentu nebo zaměření zájezdu a nechte se inspirovat.

DESTINACE - INSPIRACE PRO VAŠI DALŠÍ CESTU

Projděte se ve stopách Travel Planneru...

Evropa

 

starý kontinent novýma očima
 

Bydlíme zde, ale známe ji? Od Ukrajiny po Portugalsko, od Švédska po Řecko, od hor po moře, od památek po přírodu, od metropolí po venkov. Procestujte s námi Evropu jinak!

Asie

 

dálný nebo blízký východ netradičně

Zapomeňme na chvíli na masové destinace, jako je Phuket nebo Bali a poznejte opravdovou Asii mimo hlavní nabídky českých cestovek - autentičněji a také levněji!

Afrika

 

černý kontinent a divoká příroda
 

Opomíjený kontinent nabízí kromě klasických safari zájezdů i čtvrtý největěí ostrov světa se svými čtyřmi podnebnými pásy - unikátní Madagaskar, naše specialita!

Amerika

 

nový kontinent byl objeven v Karibiku

 

nejen USA je Amerika, co třeba Kuba - nejbezpečnější země Latinské Ameriky a finančně nejdostupnější destinace Karibiku? Protancujte dovolenou se sklenkou Mojita!

 
 

TEMATICKÉ ZÁJEZDY

pro ty, kteří nejdou s davem...

Chorvatsko na jachtě

Add some more info about this item...

Když se řekne Chorvatsko, většina z nás si představí hezké pobřeží, ale také davy turistů. My vám nabízíme možnost poznat Jadran ze zcela odlišné perspektivy - z jachty. Plavte se týden mezi opuštěnými ostrůvky, kotvěte v malých a romantických přístavištích a vyhněte se davům na hlavním pobřeží. Zajistíme jachtu i česky mluvícího kapitána

Zájezd do Černobylu

Add some info about this item

Ukrajina nepatří mezi masové destinace, ale je rozhodně škoda se cestování do této zajímavé zemi vyhýbat. Navštivte krásný a živý Kyjev a pak se vypravte na unikátní exkurzi do "zakázané" zóny kolem vybuchlé jaderné elektrárny Černobyl. Je to zážitek na celý život. Všechna povolení a průvodce zařídíme.

Motovýlet do Alp

Add some info about this item

Alpy na motorkách to je nevšední zážitek v sedle a nádherné výhledy na každém rohu! Ve spolupráci se zkušenými motorkáři pro vás připravíme itinerář a všechny související služby zájezdu na míru!

Surfing v Portugalsku

Add some info about this item

Portugalsko je nádherná země na periferii Evropy a často opmíjená našimi cestovními kancelářemi. Pobřeží Atlantiku je dechberoucí svou divokostí a vlnami, které jsou ideální na surfing. Je jedno jestli jste úplní začátečníci nebo máte s tímto sportem zkušenosti. Najdeme školu přímo pro vás. Kromě vln si můžete užít i  bohaté historie, přátelských obyvatel a skvělé gastronomie.

Víkendové pobyty v evropských městech

Add some more info about this item...

Eurovíkendových zájezdů nabízejí cestovní kanceláře mnoho. Většinou se jedná o unifikované cesty, ubytování je zajištěno v hotelech daleko od centra, aby byla optimalizována cena balíčku a autentický zážitek si neodvezete. My na to jdeme jinak. Města, která nabízíme, máme osobně procestovaná. Připravíme vám unikátní program na míru a vytvoříme osobního průvodce.

Please reload

Mgr. Omar Jamaein - Travel Planner

info@travelplanner.cz

+420 777 223 024

IČO: 87800861

Jsme řádným členem ACK ČR

© 2020 by Travel Planner. Proudly created with Wix.com

Chorvatsko

Jadran