arrow&v

DESTINACE ROKU 2021

Nabízíme individuální zájezdy na míru pouze do zemí, které umožňují turistické cesty. Nabídka se může měnit, podle aktuální koronavirové situace. 

Dovolená na míru v Latinské Americe

LATINSKÁ AMERIKA

Latinská Amerika je kontinent plný barev, vášně, slunce, tance, ostrých jídel, temperamentních obyvatel, panenské přírody, nekonečných pláží, památek dávných civilizací i koloniálních měst. Na své si tu přijde každý nadšený cestovatel, který se vypraví na dalekou cestu do víru tohoto světa. 

V Karibiku se můžete oddávat odpočinku na bělostných plážích Dominikánské republiky a Jamajky, nebo nasát atmosféru autentické Kuby. Ve střední Americe si dopřejte starobylé pozůstatky Mayské říše v Mexiku a Guatemale nebo panenskou džungli a opuštěné pláže Kostariky.

V Jižní Americe nezapomeňte na jeden ze sedmi divů světa, magické Machu Micchu v Peru, amazonský deštný prales v Brazílii, pohodovou a pohostinnou Kolumbii nebo třeba Ohňovou zemi v Chile

 
 
DOVOLENÁ NA MÍRU BLÍZKÝ VÝCHOD & AFRIKA

STŘEDNÍ VÝCHOD & AFRIKA

Střední východ je kolébkou civilizace a Afrika je přírodní ráj. Oba regiony spojuje exotický nádech a dobrodružství. Najdete tu památky světového významu, divoké kaňony, hory, pouště, džungle i safari. Ve všech našich destinacích narazíte na přátelské a neuvěřitelně pohostinné obyvatele a pochutnáte si na skvělém jídle, což platí hlavně o arabských zemích v naší nabídce. Vydejte se objevovat jeden ze sedmi divů světa, skalní město Petra v Jordánsku, procestujte svaté země Izrael a Palestinu, kempujte na divoko v ománských kaňonech nebo se nechte unést skrytou perlou severní Afriky, Alžírskem. Odhoďte předsudky a vypravte se do nádherného a přívětivého Íránu. Pokud vás lákají ta nejlepší světová safari, vydejte se do Tanzánie, Keni, Jihoafrické republiky nebo do Namíbie. 

 
Dovolená v Asii na míru

DÁLNÝ VÝCHOD

Dálný východ je pro nás Evropany nejexotičtějším místem na planetě. Svébytná kultura, která se tak dlouho vyvíjela zcela samostatně, a na úplně jiných základech než ta naše, dává nadšenému cestovateli možnost zažít úplně jiný svět. Obrovské množství historických památek, chaotická, hlučná, ale zároveň okouzlující města, panenská příroda, divoká džungle, bělostné pláže a v neposlední řadě skvělá kuchyně dělají z Dálného východu jednu z top destinací světa. Vydejte se objevit nekonečný chrámový komplex Angkor Wat v Kambodži, budhistické svatyně v Myanma, zalenošte si na plážích v Thajsku nebo na Bali, prozkoumejte džungli v Laosu nebo poznejte zemi našich vietnamských spoluobčanů. 

 
Dovolená na míru v Evropě

EVROPA

Evropa je pohádkové místo.  Jako celek se dá navíc označit za nejbezpečnější kontinent pro cestovatele na světě. Na malém území tu najdete nepřeberné množstvý národů a kultur. Starý kontinent je plný historie, živé kultury, nádherné přírody i kosmopolitních metropolí. Kromě turistických top destinací jako je Řím, Paříž, Londýn, Barcelona se zde se nacházejí místa, která zatím unikají masovému turismu. Ať už zvolíte tradiční destinaci nebo méně známou končinu, sestavíme vám zájezd na míru nebo zážitkovou dovolenou, na kterou nezapomenete. Vydejte se objevovat chorvatské pobřeží Jadranu na jachtě, zasurfujte si v Portugalsku ve vlnách Atlantiku, užijte si gastronomický ráj ve španělském Baskicku, projeďte Alpy na motorce, navštivte české vesničky v rumunském Banátu, nebo prozkoumejte země divokého Balkánu.