Dovolená na Jadranu - na jachtě

 

Nabízíme Vám možnost zprostředkování a pronájmu soukromé jachty s česky nebo slovensky mluvícím kapitánem pro různý počet osob. Ač to zní jako luxus, tak vás dovolená nevyjde dráž než týden strávený v hotelu na pobřeží.

Je to skutečně nezapomenutelný zážitek, na který budete stále vzpomínat. Tomu, kdo jachtingu propadne, nabízíme i možnost složení kapitánských zkoušek. Příště už můžete vyrazit zcela sami!

 

Objevte krásy jaderského pobřeží

 

Chorvatské pobřeží je pro tento sport jako stvořené. Tisíce ostrůvků, průzračné moře, ideální podnebí a skvěle vybavená infrastruktura pro jachtaře, dělá z Jadranu nejlepší místo v Evropě pro dovolenou strávenou na moři.

My máme nejraději střední Dalmácii s národním parkem Kornati, historickým městem Šibenik a krásnými vodopády Krka. Jako příklad uvádíme okružní plavbu touto oblastí, ale vyrazit můžete kamkoliv jinam.

 

Bydlení na jachtě a její výbava

 

Strávit týden života na lodi není žádné utrpení, naopak. Dnešní moderní plachetnice nabízejí komfort srovnatelný s ubytováním na pobřeží. Naši partneři poskytující pronájem jachet mají k dispozici nové a velmi dobře udržované jachty od předních světových výrobců. Podle velikosti posádky a požadovaného komfortu jsou k dispozici lodě nejrůznějších kategorií. Veškeré bezpečnostní vybavení splňující mezinárodní standardy je samozřejmostí. Jachty jsou vybaveny většinou dvoulůžkovými kajutami, minimálně jednou koupelnou s horkou sprchou a WC, plně vybavenou kuchyní s lednicí, mrazákem a sporákem, zásuvkou 220V, rádiem, MP3 přehrávačem, společenskou místností a další komfortní výbavou dle typu zvoleného plavidla. Podívejte se sami, jak taková typická jachta vypadá!

Mapa a inspirace na trasu

Cena týdenního zájezdu na jachtě

 

  • Pronájem jachty včetně kapitána vychází na 7 - 10 tisíc korun na osobu (podle velikosti a typu lodi)

  • Palivo a poplatky za kotvení přiblžně 1 tisíc korun na osobu

 

Celková cena za pronájem lodi včetně místních poplatků se tedy pohybuje kolem 8 až 11 tisíc korun na osobu. Rozpočet na jídlo a pití je zcela individuální dle vašich preferencí - Jachta má plně vybavenou kuchyň, takže si můžete vařit, nebo využívat restaurace v kotvištích dle libosti.

V ceně pronájmu lodi je poplatek za kapitána - jeho stravu dle zvyklostí hradí posádka. Kapitán se přizpůsobí stylu konzumace posádky.

Proč do Chorvatska na jachtu?

 

Možná se poohlížíte po exotičtější destinaci, ale věřte, že i Jadran dokáže nabídnout naprosto odlišný a nezapomenutelný zážitek, když strávíte dovolenou na jachtě!

 

Můžete kotvit v opuštěných zátokách na malebných ostrovech, užívat si skvělé místní rybářské restaurace, nechat si vylovit várku čerstvých slávek, procházet se kouzelnými vesničkami, koupat se a potápět v průzračné vodě. To vše stranou od přelidněných rezortů na pobřeží. Chorvatské pobřeží to jsou dva světy, ten který většina z nás zná a pak ten druhý, mnohým skrytý, svět jachatřského ráje. Tak dejte dohromady rodinu, partu kamarádů nebo vašich zaměstnanců a my se postaráme o vše ostatní!

Mgr. Omar Jamaein - Travel Planner

info@travelplanner.cz

+420 777 223 024

IČO: 87800861

Jsme řádným členem ACK ČR

© 2020 by Travel Planner. Proudly created with Wix.com