Lisabon

Lisabon

Pisa

Pisa

Řím

Řím

Kyjev

Kyjev

Stockholmské_metro

Stockholmské_metro

Londýn

Londýn

Londýn

Londýn

Frankfurt

Frankfurt

Kyjev

Kyjev

Stockholmské metro

Stockholmské metro

Stockholm

Stockholm

Paříž

Paříž

Istanbul

Istanbul

Frankfurt

Frankfurt

Budapešť

Budapešť

Víkendové zájezdy s Travel Planner

 

Eurovíkendových zájezdů nabízejí cestovní kanceláře mnoho. Většinou se jedná o unifikované cesty, ubytování je zajištěno v hotelech daleko od centra, aby byla optimalizována cena balíčku a autentický zážitek si neodvezete.

My na to jdeme jinak. Města, která nabízíme, máme osobně procestovaná. Vyhledáme vám to nejlepší a nejvýhodnější ubytování v dobré dostupnosti všech hlavních atrakcí. Nastudujeme si recenze hotelů a postaráme se o zajištění nejlevnějších letenek. Zároveň vám připravíme osobního tištěného průvodvce na míru s popisem všech zajímavostí, které lákají právě vás. Nebudete potřebovat živého průvodce, který by rušil vaše osobní chvíle. S námi nebudete ztraceni, ale ani vyrušováni. 

Jestliže chcete výlet někomu věnovat, vytvoříme pro vás dárkový voucher, který může být upraven podle vašich přání.

Kam s námi na Eurovíkend?

 

Osobně do podrobna máme procestované následující metropole: Řím, Londýn, Paříž, Berlín, Vídeň, Istanbul, Amsterdam, Stockholm, Budapešť, Ženevu, Kodaň, Atény, Kyjev, Lisabon a mnoho dalších měst v Itálii, Německu, Francii, Chorvatsku atd.

Láká Vás jiné město? Nevadí, máme rádi výzvy. Nastudujeme si detailně informace o jakékoliv jiné destinaci, abychom vám mohli připravit cestu na míru. Bereme to jako oboustraně výhodnou příležitost. My se poučíme a vy dostanete skvělé služby.

Kontaktujte nás prostřednictvím uvedeného formuláře, pokud vás nabídka zaujala!

Evropské metropole

 

Žádný kontinent nemá tolik krásných měst plných starobylé historie tak blízko sebe. Prakticky každá evropská metropole má co nabídnout a mnohé z nich jsou opravdové světové unikáty.

 

Jako Evropané máme to štěstí, že jsou prakticky všechny coby kamenem dohodil, a díky levným letenkám si prodloužený víkend v některé z nich, může alespoň jednou za čas dopřát téměř každý. Stačí se podívat na mapu a vybírat - určitě nesáhnete vedle. Historie nám zanechala ojedinělé bohatství a evropská města dozrála časem v úžasná místa plná kultury, architektury a současné kosmopolitnosti. Vydejte se poznávat náš kontinent. My se postaráme o to, aby vaše cesty byly autentické a proběhly přesně podle vašich přání.

Mgr. Omar Jamaein - Travel Planner

info@travelplanner.cz

+420 777 223 024

IČO: 87800861

Jsme řádným členem ACK ČR

© 2020 by Travel Planner. Proudly created with Wix.com