DOVOLENÁ V AFRICE

Když zapomeneme na letoviska a rezorty na pobřeží severní Afriky, zůstane nám takzvaná subsaharská nebo také černá Afrika. Tam se mnoho turistů nevydává, protože tato oblast nemá příliš dobrou pověst. Je ale chybou paušalizovat a vyhýbat se cíleně celému regionu. Najdete zde totiž unikátní přírodní rezervace s neuvěřitelně bohatou faunou a také velmi pestré kulturní bohatství.

 

Například Tanzánie se pyšní těmi nejlepšími safari na světě, nabízí  výšlap na nejvyšší horu tohoto kontinentu - Kilimandžáro a také možnost setkání se zvláštním etnikem Masajů. Kromě toho je na jeho pobřeží pohádkový Zanzibar obklopený korálovými útesy.

 

Do Rwandy se můžete vydat na pozorování goril ve volné přírodě. Jihoafrická republika nabízí nejstarší národní park v Africe a velmi zajímavou historii, Namibie má nádhernou pouštní krajinu hrající všemi barvami, kterou obývají legendární "křováci", a takto bychom mohli pokračovat dlouho.

 

Opravdovou lahůdkou je ovšem Madagaskar, nazývaný také sedmým kontinentem pro svůj naprosto specifický přírodní i kulturní charakter. Vydat se tam je výzva pro opravdové cestovatele.

ZÁJEZDY DO AFRIKY

Rýžová pole, Madagaskar

DOVOLENÁ NA MADAGASKARU

sedmý kontinent, Afrika

Trh ve Fézu, Marko

DOVOLENÁ V MAROKU

berberské království, Afrika

Trh ve Fézu, Marko

DOVOLENÁ V ALŽÍRSKU

zapomenutý ráj, Afrika

Mgr. Omar Jamaein - Travel Planner

info@travelplanner.cz

+420 777 223 024

IČO: 87800861

Jsme řádným členem ACK ČR

© 2020 by Travel Planner. Proudly created with Wix.com